-
Hogyan nyithatom meg egy eszköz diagramablakát?
-
Hogyan adhatom hozzá az Ask árat a diagramhoz?
-
Hogyan menthetem el a diagram beállításait?
-
Az új grafikonok nem használják az elmentett beállításaimat, hogyan tudom ezt kijavítani?
-
Hogyan változtassa meg az időkereteket a MetaTraderben?
-
Diagram típusok: Hogyan változtassuk meg a diagram típusát a MetaTraderben
-
Hogyan hozzunk létre profilt a MetaTrader felületén?