-
Jak zmienić język Dashboard?
-
Jak usunąć Gabinet inwestora/rachunek handlowy?
-
Jak włączyć powiadomienia na temat depozytu zabezpieczającego (Margin Call)?
-
Jak wyłączyć dzienne/miesięczne wyciągi z raportu?
-
Nie otrzymuję wiadomości e-mail od firmy. Jaki może być tego powód?
-
Co to jest kod potwierdzający (hasło jednorazowe)? Co mam zrobić, jeśli nie otrzymam kodu potwierdzającego dla hasła jednorazowego?
-
Co to jest weryfikacja dwuetapowa? Jak włączyć weryfikację dwuetapową? Co mam zrobić, jeśli nie otrzymam SMS-a z kodem?
-
Dzienne i miesięczne wyciągi z rachunku handlowego w Dashboard(Gabinecie inwestora).
-
Czym jest aplikacja uwierzytelniająca dwuskładnikowa i jak działa?